Dřevěná dětská hřiště, dřevěné dětské hřiště

Certifikovaná dřevěná dětská hřiště Jungle Gym jsou mezi zákazníky velmi oblíbená a splňují veškeré bezpečnostní normy. Všechny výrobky Jungle Gym splňují normy EN 71-1, 2 & 8 pro privátní použití. Dřevěné dětské hřiště značky Jungle Gym se díky své variabilitě hodí do každé zahrady nebo dvora a vaše děti si tak s ním užijí spoustu zábavy a legrace.

Dřevěná dětská hřiště Jungle Gym

Dětská hřiště Jungle Gym jsou dodávána jako komplet skládající se z montážní sady, nakráceného řeziva a skluzavky. Dřevěné části hřiště jsou tlakově impregnované. Ceny uváděné v katalogu jsou za kompletní dodávku dřevěného dětského hřiště - což je skluzavka, dřevěné hranoly + montážní materiál v krabici. Nic dalšího už nebudete potřebovat. V montážní sadě tak naleznete veškeré potřebné kovové a plastové pevné části pro sestavení dřevěného dětského hřiště včetně spojovacího materiálu, vrtáků, šroubovacích bitů a ostatních součástí, které potřebujete. Přiložen je i podrobný návod, který vás provází montáží hřiště krok za krokem. Montáž dětského hřiště je pak snadná a měl by ji zvládnout každý trochu zručný kutil.

Pro zahradní dřevěné dětské hřiště Jungle Gym si můžete volitelně dokoupit přídavné prvky, které vašim dětem zpestří zábavu. K dětskému hřišti můžete dokoupit další moduly, jako je zahradní houpačka, skluzavka, pískoviště či šplhací lano nebo stěna. Díky snadnému systému montáže lze jednotlivé prvky jednoduše na sebe navázat. Pokud si vyberete některou z herních sestav Jungle Gym, můžete na zahradě snadno vytvořit dřevěné dětské hřiště, které si vaše děti se svými kamarády rychle oblíbí.