Vybavení pro dětská hřiště

Dětská hřiště Jungle Gym jsou dodávána jako komplet skládající se z montážní sady, tlakově impregnovaných dřevěných hranolů a skluzavky. Díky kompletní stavebnici jsou tyto hrací sestavy vhodné jako vybavení pro dětská hřiště a vy si tak můžete snadno a sami postavit kompletní dřevěné dětské hřiště na vaší zahradě.

Vybavení pro dětská hřiště

Všechny hrací sestavy Jungle Gym jsou rozšiřitelné a můžete si tak zvolit vybavení z široké škály modulů a příslušenství, které vašim dětem zpestří zábavu na zahradě. Dětské zahradní hřiště Jungle Gym můžete rozšířit o další moduly, jako třeba zahradní houpačku, druhou skluzavku, pískoviště nebo šplhací lano nebo stěnu. Díky snadnému systému montáže lze jednotlivé prvky jednoduše na sebe navázat. U některých modelů pro vybavení dětských hřišť můžete použít delší či silnější dřevěné prvky a tím tak můžete stavět vyšší nebo robustnější hrací sestavy.

Snadno si tak můžete pořídit vybavení pro dětská hřiště včetně dodatečných modulů, pomocí kterých dětské hřiště rozšíříte o další zábavné prvky. Nejžádanějším přídavným modulem je houpačka Swing Module nebo například šplhací stěny (včetně horolezeckých úchytů), žebříky, balkónky, mostíky, piknikové stolky a další.