Dětské hřiště Jungle Mansion - kompletní sestava včetně skluzavky

Komplet dětské hřiště obsahující montážní krabici, nakrácené impregnované řezivo (pro dřevěnou konstrukci hřiště) a skluzavku.


Cena: 21 570 Kč vč. DPH


Objednat

Dětské hřiště Jungle Gym Mansion patří k největších herním sestavám nabízené řady Jungle Gym. Zabudovaná hrací věž má pevnou dřevěnou střechu a ještě druhou nezastřešenou boční podestou, jež rozšiřuje horní část sestavy. Spodní prostornou část je možné doplnit o dětský nábytek Picnic nebo rozšířit o zabudované pískoviště, které je standardně vybaveno sítí proti kočkám Cat Stop. Pokud ale vyžadujete pevný kryt, je možné po domluvě dodat potřebný nakrácený materiál pro jeho montáž.

Součástí hrací věže je obvyklá skluzavka, která by měla mít doporučenou délku 3 metry. Při objednávce si můžete vybrat barvy jednotlivých sluzavek. Na výběr jsou barvy červená, žlutá, modrá a zelená.

V základní výbavě dětského zahradního hřiště Mansion je výtah Bucket, dětský volant Steering Wheel nebo horolezecké kameny Climbing Rocks. Dětské hřiště Jungle Gym Mansion je možné doplnit i o další přídavné moduly.

Doprava po celé ČR zdarma!

Rozměry dětského hřiště Jungle Gym Mansion

Rozměry dětského hřiště Jungle Gym Mansion

Jungle Gym - Jungle Mansion video

Objednat


Další proukty v této kategorii