Dětské hřiště Jungle Barrack - kompletní sestava včetně skluzavky

Kompletní sestava, jež obsahuje montážní set, nakrácené impregnované řezivo (pro dřevěnou konstrukci hřiště) a skluzavku.


Cena: 17 300 Kč vč. DPH


Objednat

Dětské hřiště Jungle Gym Barrack je podobné hrací sestavě Mansion a má tedy také boční podestu rozšiřující horní část hrací věže, která poskytuje dostatek prostoru pro hry vašich dětí. Oproti typu Mansion má herní věž plátěnou zaoblenou střechu v modré barvě. Výše umístěná podesta poskytuje v dolní části dostatek prostoru pro umístitění dětského nábytku nebo pískoviště. V základní výbavě hřiště Jungle Barrack není síť proti kočkám Cat Stop a není možné ho ano doplnit o modul Play House.

Na horní podestu věže vede pevný žebřík, který se nachází v zadní části sestavy. Dolů mohou děti jezdit po skluzavce, která má délku 3 metry a jejíž nástupní výška je 1,45 metrů. U skluzavky je možné také vybrat barvu dle vašeho výběru. Na výběr je červená, žlutá, modrá nebo zelená barva.

Zákaznící často rozšiřují toto dětské hřiště například o šplhací stěna s horolezeckými úchyty, nebo houpačku se šplhací sítí. Zvolit si také můžete i další doplňky z řady přídavných modulů.

Základní sestava dětského hřiště Jungle Barrack obsahuje dětský volant Steering Wheel a mluvící kytku Talking Tube.

Doprava po celé ČR zdarma!

Rozměry dětského hřiště Jungle Gym Barrack

Rozměry dětského hřiště Jungle Gym BarrackObjednat


Další proukty v této kategorii