Play House Module 125cm - přídavný modul k dětskému hřišti

Kompletní sestava přidavného modulu Play House Module 125cm obsahuje montážní krabici s doplňky a nakrácené impregnované řezivo.


Cena: 6 315 Kč vč. DPH


Objednat

V každé sestavě pro zahradní dětské hřiště by neměl chybět ani dětský domek, kde si budou vaše děti rádi hrát a schovávat se. Chcete-li vašim dětem vytvořit podobný dětský koutek, je přidavný modul Play House Module správnou volbou. Tento patrový dětský hrací domek je opatřen oknem a dveřmi pro snadný vstup, které jsou krásně barevné. Všechny prvky jsou zaoblené, čímž je hrací sestava pro děti maximálně bezpečná.

Upozorňujeme, že ke každému dětskému hřišti Jungle Gym je dodáváno řezivo jiných rozměrů. Pokud tedy modul Play House Module kupujete dodatečně k již stojícímu dětskému hřišti, uveďte prosím do varianty, ke které hrací sestavě modul dokupujete.

Upozornění - ke každému hřišti je řezivo trochu jiných rozměrů. Prosím počítejte s mírnými úpravami dřevěného materiálu. Varianta 125cm je určena pouze pro hřiště s nižší podestou a to: Farm, House, Hut, Home, Casa, Club, Castle, Tower. 

Objednat


Další proukty v této kategorii