Hřiště Jungle Mansion s lodním modulem Boat - sestava včetně skluzavky

Novinka roku 2014. Kompletní sestava velkého dětského hřiště ve tvaru pirátské lodi včetně skluzavky a přidaného modulu Boat Module.


Cena: 36 250 Kč vč. DPH


Objednat

Hrací sestava dětského hřiště Jungle Gym Mansion obsahuje montážní set, skluzavku a nakrácené impregnované řezivo bez předvrtání.

Dětské hřiště Jungle Mansion patří mezi největší dodávaná dětská hřiště. Sestava obsahuje hrací věž opatřenou dřevěnou pevnou střechou a dále boční nezastřešenou podestou, jež rozšiřuje horní část sestavy. K základnímu výbavení tohoto hřiště patří výtah Bucket Module, dětský volant Steering Wheel nebo horolezecké kameny Climbing Rocks.

Hlavním lákadlem této sestavy je však modul Boat Module, který změní a rozšíří hřiště Mansion na super pirátskou loď nebo výletní loď, podle toho, jak si děti sami rozhodnou. Boat modul pak utvoří příď s terasou, kajutu s okénkem, stěnu ke šplhání s lanem a záď včetně provazového žebříku. Nechybí také kormidlo a dalekohled. S touto hrací sestavou si děti užijí plno zábavy a budou neustále objevovat nové možnosti her.

Přídavný modul Boat Module můžete také zakoupit samostatně a namontovat k již existujícímu dětského hřišti Jungle Gym. Samostatný přídavný modul Boat Module naleznete na této stránce.

Nezapomeňte, že je potřeba sestavu mansion ukotvit k zemí pomocí zemních kotev, které jsou součástí dodávky. Barvu skluzavky, která je součástí sestavy, je možné zvolit z následujícího výběru - červená, zelená, modrá nebo žlutá.

Objednat


Další proukty v této kategorii